Skaitmeninė spauda

Ką veikiam » Spaudos darbai » Skaitmeninė spauda

Kas yra skaitmeninė spauda?

Skaitmeninė spauda – tai šiuolaikinis, greitas, taupus, patogus ir labai populiarus spausdinimo būdas. Skaitmeninei spaudai naudojami lazeriniai ir rašaliniai spausdintuvai, o spausdinamų objektų vaizdai iš skaitmeninių failų ir grafinės programinės įrangos siunčiami tiesiai į spausdinimo aparatą. Naudojant šį spaudos būdą išvengiama daug tarpinių operacijų, todėl procesas tampa greitas ir paprastas, tačiau išlieka kokybiškas ir profesionalus. Ši spauda gali būti spalvota ir nespalvota.

Nespalvota skaitmeninė spauda yra ypač pigi ir greita, galimi įvairūs gaminių formatai ir ypač maži tiražai. Nespalvotos skaitmeninės spaudos gaminiai gali būti personalizuoti (su unikaliais numeriais, vardais, adresais ir t. t.). Pateikus skaitmeninį maketą, spausdinimo darbai atliekami labai greitai.

Kartais gali atrodyti, kad skaitmeninė spalvota spauda gali būti labai brangi, o užsakymo dydis prasideda nuo šimtų ar net tūkstančių kopijų. Tačiau spalvotas skaitmeninis spausdinimas yra greitas, įvairių formatų, o tiražas prasideda nuo 1 vieneto. Spaudinio maketui nereikia specialių programų, o pateikus skaitmeninį maketą, spausdinimo darbai atliekami greitai.

 

Skaitmeninės spaudos privalumai

Skaitmeninės spaudos būdas turi ne vieną privalumą, todėl šiuo būdu atspausdintus gaminius renkasi labai daug įmonių. Vienas iš didžiausių skaitmeninės spaudos privalumų – pateikti užsakymai atspausdinami greitai ir kokybiškai (užtrunkame X–Xdarbo dienas), todėl ji dažnai vadinama greita spauda. Be to, nereikia užsakinėti minimalaus gaminių kiekio, skaitmeninė spauda yra ideali mažų tiražų užsakymams – spausdiname vos nuo 1 vieneto. Skaitmeniniu būdu galime atspausdinti įvairių formatų gaminius, vienpusiu ar dvipusiu būdu, spalvotai ir nespalvotai. Be to, skaitmeniniu būdu atspausdintų gaminių maketai paruošiami greitai ir paprastai, nereikia naudoti sudėtingų, profesionalams skirtų programų. Spausdinant skaitmeniniu būdu taupomas laikas ir pinigai.

 

Ką spausdiname skaitmeniniu būdu?

Skaitmeniniu būdu gali būti atspausdinti (spauskite ant ikonos, norėdami skaityti plačiau):

Pažymėjimai
Laikraščiai
Meniu restoranams ir barams
Vokai
Atvirutės / kvietimai
Sąskaitos faktūros
Sertifikatai / diplomai