Etiketės

Ką veikiam » Spaudos darbai » Etiketės

Etiketė – tai specialus prekės ženklinimas (pranc. etiquette), kuriame pateikiama pagrindinė informacija apie tą prekę – pavadinimas, rūšis, kaina, sudėtis, priežiūra, kilmės vieta ir t. t. Etiketė gali būti popierinė, medžiaginė arba lipni. Taip pat jos gali būti įvairių dydžių, formų, spalvų. Paprastai spausdinamos skaitmeniniu spausdinimo būdu, kuris yra greitas, personalizuojamas, galima parinkti skirtingų tipų popierių ir papildomą dekorą. Etikečių personalizavimas yra svarbus jūsų produktų išskirtinumui pabrėžti, be to, etiketės padeda formuoti produkto ar prekės ženklo įvaizdį.

Popierinės etiketės

Popierinės etiketės vyrauja aprangos versle, taip pat jos naudojamos rankinių, diržų ir kitų panašių prekių žymėjimui. Popierinė etiketė pagaminama greitai ir pigiai, gali būti įvairių formų ir dydžių, spalvos ir nespalvotos, su skylute pakabinimui. Popierinė etiketė spausdinama ant matinio, kreidinio, šilkinio ar kito popieriaus, kurio pageidajate, norėdami sukurti išskirtines ir originalias etiketes. Taip pat jos gali būti spausdinamos tiek mažais, tiek dideliais kiekiais, naudojant skaitmeninį spaudos būdą galite sukurti unikalią etikečių numeraciją, kintantį brūkšninį kodą ir kitą personalizuotą informaciją.

Lipnios etiketės

Tai bene populiariausia prekėms skirtų etikečių forma, naudojama ant maisto produktų, kosmetikos, avalynės, knygų ir t. t. Gali būti spausdinamos tiek mažais, tiek dideliais kiekiais. Lipnių etikečių privalumai – jos gali būti personalizuojamos, būti įvairių dydžių, formų, spalvų. Lipni etiketė gali būti spausdinama ant popieriaus arba vinilinės medžiagos (šiuo atvejos jos bus skaidrios). Jei norite išskirtinių etikečių, galime pasiūlyti ir etikečių metalizuotu ar iškiliu paviršiumi.

Dvisluoksnės etiketės

Šios rūšies etiketė gaminama naudojant „peel-off“ technologiją, kuri suteikia galimybę lengvai nuplėšti viršutinį sluoksnį nuo apatinio. Tokia etiketė patogiausia tuomet, kai ant sąlyginai nedidelio ploto reikia sutalpinti daug informacijos – „peel-off“ technologijos dėka informaciją pateikti galima net ant trijų paviršių. Kartais skirtinguose etikečių paviršiuose informacija apie produktą pateikiama skirtingomsi kalbomis (pavyzdžiui, lietuvių, latvių ir estų). Tokias etiketes dažnai galima aptikti ant nedidelių kosmetikos produktų, ant kai kurių maisto produktų. Dvisluoksnė lipni etiketė gali būti pagaminta iš popieriaus arba vinilinės medžiagos.

Austinės etiketės

Tekstilinės arba austinės etiketės paprastai naudojamos drabužių ženklinimui. Austinė etiketė gali būti gaminama iš natūralių arba sintetinių medžiagų, jos būna viengubo tankumo ir dvigubo tankumo, įvairių spalvų, formų, užskliaustais kraštais ir pan.