Nuolaidų kortelės

Ką veikiam » Spaudos darbai » Nuolaidų kortelės

Nuolaidų kortelės yra beveik neatskiriama kiekvieno ką nors perkančio žmogaus gyvenimo dalis. Plastikinės nuolaidų kortelės yra reikalingos tuomet, jei jas prekių ar paslaugų vartotojai turės naudoti ilgai. Tokios kortelės yra atsparios orų sąlygoms, temperatūrų pokyčiams ir kitoms poveikio priemonėms. Tačiau prisiminkite ir tai, kad personalizuotas, įvairių dydžių, storių ir kitų savybių plastikines korteles galima naudoti labai įvairiai.

Kam naudojamos plastikinės kortelės?

Lojalumo ir nuolaidų kortelės – plastikinės lojalumo ir nuolaidų kortelės klientams, suteikiančios teisę į nuolaidas, lojalumo taškus, garantuojančios įvairias papildomas akcijas, privilegijas ir pan. Tokios kortelės yra viena iš populiariausių klientų lojalumo priemonių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Svarbių klientų kortelės (VIP kortelės) – tai plastikinės kortelės, suteikiančios teisę į išskirtines paslaugas ar nuolaidas, skirtos svarbiausiems ar ištikimiausiems įmonės paslaugų ir produktų vartotojams. Jos gali būti maksimaliai personalizuojamos.

Asociacijų ir klubų kortelės – tokias plastikines korteles paprastai savo klientams suteikia sporto klubai, įvairios asociacijos (pavyzdžiui, gidų, žurnalistų, taip pat automobilių klubai ir pan.). Šios kortelės garantuoja patekimą į patalpas, dalyvavimą renginiuose, nuolaidas partnerių parduotuvėse ar partnerių paslaugoms ir t. t.

Darbuotojų pažymėjimai – plastikiniai darbuotojų pažymėjimai skirti patekimui į burių pastatus, darbo laiko žymėjimui, kitoms paslaugoms darbuotojams teikti (restoranuose, valgyklose, kopijavimo paslaugoms ir pan.).

Plastikinės vizitinės kortelės – tai kortelės su įmonės ar asmeniais kontaktais. Tokios kortelės prisideda prie įmonės ar asmens įvaizdžio kūrimo, yra ilgaamžės ir palieka įspūdį. Plastikinės vizitinės kortelės – įmonės išskirtinumo ir originalumo ženklas.

Viešbučio kortelės-raktai – tai naujausia ir patogiausia priemonė, skirta viešbučio svečiams. Nereikia nešiotis rakto!

Plastikinių kortelių personalizavimas

Plastikinės kortelės gali turėti skirtingus paviršius – blizgų, matinį, deimantinį, permatomą. Kortelės gali būti įvairių storių – nuo 0,4 mm iki 0,8 mm. Esant reikalui plastikines korteles galima personalizuoti:

  • plastikinės kortelės su unikalia numeracija;
  • plastikinės kortelės su vardu ir pavarde arba inicialais;
  • plastikinės kortelės su iškilia spauda;
  • plastikinės kortelės su įvairiais technologiniais sprendimais (įmagnetinimas, programavimas, mikroschemos, hologramos, brūkšniniai kodai);
  • plastikinės kortelės su įvairiais saugmo sprendimais.
Patarimai

Kad plastikinės nuolaidų kortelės būtų naudojamos kuo ilgiau ir išlaikyti puikią išvaizdą, verta atkreipti dėmesį į kelis patarimus:

  • saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių;
  • saugoti nuo labai aukštos ar labai žemos temperatūros poveikio;
  • stengtis nepažeisti kortelės paviršiaus aštriais daiktais;
  • kortelės nevalyti cheminėmis medžiagomis (tirpikliais, skiedikliais ir pan.);
  • kortelę saugiai laikyti piniginėje ar specialiame kortelių dėkle.