Kalendoriai

Ką veikiam » Spaudos darbai » Kalendoriai

kalendoriai gamyba

Kalendoriai nuo seno yra labai populiari tiek verslo, tiek ir asmeninė dovana. Įvairūs kalendorių tipai atitinka kiekvienos įmonės, organizacijos ar asmeninius poreikius ir finansines galimybes. Verslui skirti kalendoriai su įmonės atributika yra ne tik puiki dovana, bet ir įmonės reprezentacijos ar net reklamos būdas. Asmeninius kalendorius mielai dovanoja šeimos nariai ir draugai, puošia juos įspūdingiausiomis ar brangiausiomis nuotraukomis – tokie kalendoriai gali tapti brangiu prisiminimu, todėl yra saugomi net ir metams prabėgus.

Sieninis kalendorius

Sieniniai kalendoriai gali būti vienos dalies arba trijų dalių. Kalendoriai spausdinami ant grafinio kartono, todėl išlaiko formą ir kokybišką spaudą. Susegami metaline sprirale, pakabinami ant metalinės juostelės su kilpele, dienos gali būti žymimos slankiojančiu langeliu. Sieniniai kalendoriai dažniausiai gaminami kaip verslo dovanos, juose paprastai integruojami reklaminiai plotai, naudojama su įmone susijusi atributika (nuotrauka, logotipas ir pan.).

Vartomas 12 lapų kalendorius

Vartomi 12 lapų sieniniai kalendoriai sudaryti iš 12 lapų ir viršelio, kiekvienas tokio tipo kalendoriaus lapas gali būti iliustruojamas skirtinga nuotrauka, piešiniu ar kita grafine informacija. Toks kalendorius puikiai tinka tiek verslo įmonėms ir organizacijoms (klubai, būreliai, asociacijos ir pan.), tiek asmeniniams poreikiams. Verslo kalendoriuje galėsite išsamiai pristatyti įmonės veiklą ir kitą jums svarbią informaciją, o asmeniniame kalendoriuje įamžinti svarbiausius šeimos įvykius, keliones, asmenis. Vartomi sieniniai kalendoriai gaminami iš kokybiško blizgaus arba matinio popieriaus, susegami metaline spirale, pakabinami ant metalinės kilpelės.

Kalendorius-plakatas

Vieno lapo ant sienos kabinamas kalendorius-plakatas kartais vadinamas fotokalendoriumi, nes jo dizaine yra naudojama viena didelė, akį traukianti nuotrauka – tai kalendorius ir plakatas viename. Tokį kalendorių galima kabinti tiek kambaryje, tiek ofise. Sieniniai kalendoriai-plakatai dažniausiai dovanojami kaip asmeninė dovana, taip pat gali tapti projektų, būrelių ir organizacijų atributika. Kalendorius-plakatas gali būti įvairių dydžių, atspausdintas ant kokybiško popieriaus, pakabinamas ant metalinės kilpelės.

Pastatomas vartomas kalendorius

Pastatomi vartomi kalendoriai paprastai skirti laikyti ant darbo stalo ar šalia jo. Tokius kalendorius sudaro 12 lapų – po vieną kiekvienam metų mėnesiui. Kiekviename lape galima pateikti originalią nuotrauką ar kitą personalizuotą informaciją. Pastatomas kalendorius ypač mėgstamas švietimo įstaigose, viešosiose organizacijose, taip pat pat ir verslo įmonėse. Tokius kalendorius galima maksimaliai personalizuoti, pristatyti įmonės ar organzacijos veiklą ir pan. Pastatomas kalendorius su asmeninėmis nuotraukomis bus puiki dovana artimiesiems ir draugams.

Pastatomas nevartomas kalendorius

Šio tipo kalendoriai skirti įmonių ir organizacijų reprezentacijai. Jie yra kompaktiški ir neužima daug vietos, jiems nereikia ruošti daug medžiagos (gali pakakti vos vienos nuotraukos ir įmonės ar organizacijos logotipo). Kalendorių su įmonės atributika galėsite dovanoti verslo partneriams. Pastatomų nevartomų kalendorių gamybos kaina yra nedidelė.

Stalo-planavimo kalendorius

Stalo-planavimo kalendoriai skirti kasdieniam naudojimui ir darbų planavimui, jų lapai paprastai sudaryti iš dviejų – kalendoriaus ir vietos užrašams. Tokių kalendorių lapai gali būti suskirstyti dienomis, savaitėmis arba mėnesiais. Dažnai jie būna plėšomi. Paprastai ant kalendoriaus viršelio reprezentuojama įmonė (nuotrauka, logotipas, kontaktinė informacija ir pan.).  Stalo-planavimo kalendorius gali būti ne tik naudingas įmonėms darbuotojams, bet ir praktiška dovana partneriams ar klientams.

Darbo kalendorius

Darbo kalendoriai dar gali būti vadinami ir asmeninėmis užrašų knygelėmis, kuriose kiekvienai dienai yra skirtas vienas puslapis ar jo dalis. Darbo kalendoriai paprastai turi kietus viršelius, yra tvirtai ir patikimai įrišti, kad naudojant kasdien kuo mažiau nusidėvėtų ir išliktų geros būklės visus metus. Darbo kalendoriaus viršelis yra personalizuojamas (įmonės pavadinimas ar logotipas, asmens vardas ir pavardė ar inicialai ir pan.), galima parinkti spalvą, tarp mėnesių įterpti skiriamuosius lapus su nuotraukomis. Darbo kalendoriai yra ypač populiari, praktiška ir gerai vertinama verslo dovana verslo partneriams.

Kišeninis kalendorius

Nedidelis gaminys, kurio vienoje pusėje yra metinis kalendorius, o kitoje – nuotrauka, logotipas, piešinys ir pan. Tai gali būti tiek verslo įmonėms skirtas gaminys, tiek nedidelė ir smagi dovana draugams ir artimiesiems.

Kaip galite personalizuoti kalendoriaus dizainą?
  • Kalendoriaus informacija galite pateikti skirtingomis kalbomis;
  • galite pažymėti valstybines šventes ir kitas jums svarbias datas;
  • galite rinktis blizgų arba matinį laminatą;
  • kalendoriai gali būti jūsų pasirinkto dydžio ir formato.