KAS MES?

StepArc yra ilgametę patirtį turinti patikima spaudos ir reklamos agentūra, kurios tikslas… Pala pala, StepArc nėra tradicinė spaudos ir reklamos agentūra – juk tokioms kažin ar tenka siųsti braškių daigus į Latviją ir Estiją? Bet apie viską nuo pradžių.

Iki 2009 m. Justinas ir Tomas dirbo panašaus profilio įmonėse ir greičiausiai šiek tiek nuobodžiavo, todėl kartą susitikę nutarė įkurti įmonę, o sukauptą patirtį panaudoti aukštesnės kokybės paslaugoms ir produktams kurti. Po dešimties metų Tomas atsisveikino su jau ūgtelėjusia spaudos ir reklamos agentūra, o Justinas tapo vieninteliu brandžios ir ambicingos komandos, kurios nariai daug metų dirba reklamos srityje, vadovu. Kad nepritrūktų idėjų, komandos nariai užsuka į muges ir parodas, skaito, naršo, tariasi, o jei reikia – medituoja arba plaukia baidarėmis. Viskas dėl greitai ir kokybiškai įgyvendinamų kliento norų.

O dabar grįžkim prie braškių daigų. StepArc komanda puikiai susidoroja ne tik su tradiciniais reklamos ir spaudos darbais, bet ir kiek kitokiais projektais ar per trumpą laiką sunkiai įgyvendinamomis užduotimis. Projekto „Braškių daigai“ įgyvendinimas buvo vienas iš tokių – kompleksinis reklamos Baltijos šalims rengimas, braškių daigų siuntų paruošimas ir pristatymas trijų šalių platinimo tarnyboms.

Kažkokia sena patarlė sako, kad kuklumas puošia, StepArc komanda mano kiek kitaip – pasidalinti didžiausių klientų vardais būtina, nes StepArc paslaugas renkasi: Avon Cosmetics UAB, Berner Lietuva UAB, Studio Moderna UAB, Gym plius UAB, Barbora UAB, Maxima UAB, Karcher UAB ir kiti.

Bet agentūra StepArc didžiuotis gali ne tik didžiaisiais klientais. Justinas ir jo komanda dirba su socialiniais projektais: SOS vaikų kaimais, Raudonomis nosimis (gydytojai-klounai), Raudonuoju kryžiumi, Paguoda, Gelbėkit vaikus organizacija ir jų rengiamu projektu „Solidarumo bėgimas“, kuriam StepArc ruošia visą reikalingą informaciją ir medžiagą, ją išplatina Lietuvos mokyklose.

Kodėl turėtumėte rinktis spaudos ir reklamos agentūrą StepArc? Visas reikalingas paslaugas gausite iš vienų rankų ir neturėsite niekuo rūpintis – nuo idėjos, maketo ar teksto iki spaudos darbų, pristatymo ar platinimo. Profesionali komanda užtikrins paslaugų ir produktų kokybę, nepaisydami užsakymo dydžio – ar tai viena skrajutė, ar keli tūkstančiai knygos egzempliorių. Patikima partnerystė, ilgalaikis bendradarbiavimas ir tarpusavio pasitikėjimas – StepArc prioritetai.