Bloknotai

Ką veikiam » Spaudos darbai » Bloknotai

bloknotai gamyba

Bloknotas – tai nedidelis sąsiuvinis užrašams su lengvai plėšiamais lapais, kitaip tariant, paprasta užrašų knygelė. Užrašams skirtas bloknotas yra reikalingas kiekviename biure, jis skirtas kasdieniams užrašams. Bloknotas gali būti ir nedidelė verslo dovana klientams ir partneriams, prisidėti prie vientiso įmonės ar organizacijos stiliaus ir įvaizdžio kūrimo. Bloknoto lapai paprastai sutvirtinami spirale arba suklijuojami, todėl juos lengva plėšyti. Bloknoto lapai gali būti suskirstyti įvairiais būdais, pavyzdžiui, ištisinėmis linijomis, linijomis iš brūkšnelių arba taškelių, langeliais, taip pat lapai gali būti švarūs, t. y. be jokio skirstymo. Bloknotas skiriasi nuo darbo kalendoriaus tuo, jog neturi kasdienio ar kassavaitinio kalendoriaus. Nuo užrašų knygelės beveik neskiria, išskyrus viršelį ir lengvai plėšomus lapus.

Bloknotai su viršeliu

Bloknotai su viršeliu – tai vienas populiariausių ir funkcionaliausių bloknotų tipų. Tokie bloknotai turi viršelį, o plėšomi lapeliai tvirtinami prie kietesnio pagrindo. Įmonės dažniausiai renkasi A6 (148 x 105 mm) arba A5 (148 x 210 mm) formato bloknotus, tačiau dydį galime parinkti individualiai pagal jūsų poreikius. Lapeliai gaminami iš minkštesnio ofsetinio, o viršelis ir nugarėlė iš kietesnio popieriaus. Bloknotas su viršeliu gali turėti jūsų pasirinktą lapelių skaičių. Jie puikiai tinka reprezentacijai, nes ant viršelio galima spausdinti jūsų įmonės logotipą, rekvizitus, kitą aktualią ir akį traukiančią informaciją.

Bloknotai be viršelio

Bloknotai be viršelio yra bene pati paprasčiausia bloknotų rūšis. Šie bloknotai neturi viršelio, o lengvai nuplėšiami lapeliai yra suklijuoti ant storesnio popieriaus pagrindo. Dažniausiai gaminami nuo 75 x 70 mm iki 150 x 210 mm formato bloknotai, tačiau tačiau dydį galime parinkti individualiai. Taip pat galite pasirinkti lapelių skaičių, lapeliams naudojamas nestoras ofsetinis popierius. Įprastai kiekviename lapelyje galima rasti įmonės rekvizitus. Bloknotai be viršelio dažnai naudojami kaip nedidelė dovanėlė konferencijų ar mokymų metu. 

Magnetiniai bloknotai

Magnetinis bloknotas yra žaisminga ir praktiška verslo dovana, taip pat gali būti naudojamas biuruose ar namuose. Magnetinių bloknotų lapeliai pritvirtinami prie magnetinio popieriaus, todėl bloką galima prilipinti prie visų metalinių paviršių. Tokių bloknotų pagrindas būna didesnis už užrašams skirtus lapelius, todėl ant jo būna įkomponuojamas kalendorius, nuotrauka ar pan. Dažniausiai magnetinius bloknotus rasite priklijuotus prie šaldytuvo. Magnetinių bloknotų formatą ir lapelių kiekį galime parinkti individualiai. Lapeliams naudojamas nestoras ofsetinis popierius, ant jų galima atspausdinti įmonės rekvizitus ar kitą trumpą informaciją.

Bloknotai su spirale

Bloknotai su spirale yra patogūs, patvarūs, o puslapiai išlieka lengvai plėšomi. Spiralė gali būti veriama tiek bloknoto viršuje, tiek kairiajame šone. Paprastai bloknotai su spirale turi viršelį ir kietą pagrindą, kuriuos galima išnaudoti reklamai ar personalizacijai. Bloknotas su spirale gali būti įvairių dydžių, nuo ypač mažų iki A4 formato, lapų skaičius taip pat gali būti derinamas atsižvelgiant į jūsų poreikius ir galimybes. Lapai gaminami iš nestoro ofsetinio popieriaus, o viršeliai iš storesnio popieriaus ir gali būti padengiami laku.

Bloknotų gamyba

Bloknotai gali būti įvairūs, o jų dizainas ir maketas lengvai paruošiami, todėl jį parengti spaudai galite savarankiškai. Jei tokios galimybės neturite ar nepasitikite savo jėgomis, galite kreiptis į mūsų komandą, kuri pasirūpins tiek dizainu ir maketu, tiek spaudos darbais. Prieš pradėdami bloknoto gamybą, atkreipkite dėmesį į kelis patarimus.

  • Bloknotai su viršeliais yra ilgaamžiskesni, tinka užrašams, kurių gali prireikti ir prabėgus daugiau laiko. Be to, viršelis yra puiki vieta įmonės simblikai arba reklamai.
  • Vienas didžiausių bloknotų pranašumų yra galimybė personalizuoti – ant kiekvieno lapelio galima atspausdinti pasikartojantį tekstą.
  • Bloknotai gali būti įvairių dydžių ir turėti jūsų pasirinktą lapų skaičių, taip pat galima ir spalvota spauda.
  • Bloknotus su įmonės logotipu galite dovanoti verslo partneriams ir klientams, naudoti konferencijų ir mokymų metu, biure ar net namuose. Moksleiviai ir studentai taip pat gali naudoti bloknotus – ypač patogūs susegti spirale.