LinkedIn reklama

Ką veikiam » Skaitmeninė rinkodara » LinkedIn reklama
LinkedIn reklama

LinkedIn – didžiausias profesinio pasaulio socialinis tinklas. Vartotojai šiame socialiniame tinkle talpina savo profesinį gyvenimo aprašymą (CV), tad čia pateikia labai daug informacijos apie save, kurią galima panaudoti ieškant tikslinės auditorijos LinkedIn reklaminėse kampanijose.

„LinkedIn“ platforma suteikia galimybę rodyti reklamą keliais formatais: reklaminiai skydeliai statitiniu arba video formatu vartotojų naujienų sraute, tekstiniai skelbimai arba asmeninės žinutės. Tad priklausomai nuo verslo tikslų, galima pasirinkti atitinkamą reklamos formatą. Iš esmės reklamos formatai yra panašūs į Facebook reklamos platformą, tačiau esminis skirtumas tarp šių platformų yra žinutės turinio tipas.

Platus tikslinės auditorijos pasirinkimas leidžia parodyti reklamą labai tiksliai atkrinktiems vartotojams, o tai stipriai didina šansus parduoti savo paslaugą, produktą, susitikimą ar kt. Ši platforma naudojama ne tik paslaugų ar produktų pardavimams, bet ir darbuotojų paieškai. Kadangi šioje platformoje vartotojai nurodo realius duomenis apie savo profesinę patirtį ir įgūdžius, atsiveria galimybės siųsti žinutes arba parodyti darbo skelbimus konkretiems specialistams, taip pritraukiant kokybiškų užklausų darbuotojų paieškose.

Tačiau verta paminėti, jog LinkedIn, lyginant su Google ir Facebook reklamos platformomis, yra gerokai brangesnė. Ši platforma taip pat veikia aukciono principu, kaip ir Facebook ar google, tačiau natūralu, jog galimybė atrinkti labai tikslią auditoriją brangiau ir kainuoja, bet galutiniai rezultatai gali ženkliai lenkti kitų reklamos platformų rezultatus.

 Jei nusprendėte pasinaudoti LinkedIn platformos galimybėmis, galime Jums padėti:

  • sukurti reklamos strategiją.
  • Sukurti efektyvias, į rezultatus orientuotas, reklamos kampanijas.
  • Sukonfigūruoti rezultatų matavimo ir auditorijų stebėsenos rodiklius.
  • Padidinti pardavimus, surasti kokybiškus darbuotojus ar įgyvendinti kitus verslo tikslus.