Facebook reklama

Ką veikiam » Skaitmeninė rinkodara » Facebook reklama
facebook reklama

Facebook – populiariausia mokamos reklamos platforma tarp socialinių tinklų. Verta paminėti, jog Facebook reklama dažnai kuriama kartu su Instagram socialiniu tinklu, tad priklausomai nuo verslo tikslų, galima panaudoti abu kanalus. 

Įdomu tai, jog pastaraisiais metais facebook puslapių organiniai įrašai pasiekia vis mažiau ir mažiau žmonių (žr. lentelę apačioje):

Kadangi įrašų pasiekiamumas yra labai mažas, norint pasiekti verslo tikslų būtina naudotis mokamos reklamos galimybe. Reikėtų atskirti Facebook komunikacijos ir mokamos reklamos sąvokas. Efektyviau veikia mokamos reklamos platforma, kurios pagalba galime nukreipti vartotojus į savo internetinę svetainę. Facebook mokama reklama turi aibę privalumų, kurių dėka galima įgyvendinti daug įvairių verslo tikslų: nuo žinomumo didinimo iki pardavimų augimo.

Facebook išplėtotos reklamos įrankio dėka galima pasiekti didelę ir įvairią potencialių klientų auditoriją. Reklamos platforma leidžia kurti įvairius reklamos tipus ir rodyti ją gana konkrečiam žmonių ratui, kadangi Facebook surenka daug informacijos apie savo vartotojus. Keletas pagrindinių Facebook reklamos galimybių:

  • Vaizdinė reklama. Facebook leidžia parodyti statinę arba judančią reklamą įvairiose vietose: nuo naujienų srauto (news feed) iki „Messenger” pokalbių programėlės.
  • Video reklama. Vartotojai yra įtraukiami video grojaraščiu Facebook platformoje, tad šioje vietoje yra galimybė parodyti 15 sek. trunkančią reklamą, kuri yra įterpiama vartotojui žiūrint video.
  • Interesų, pomėgių, profesijų pasirinkimas. Platforma pateikia plačias galimybes renkantis tikslinę auditoriją.
  • Geotargeting. Facebook taip pat suteikia reklamos rodymą vartotojams, kurie yra nurodytose vietose. Pavyzdžiui, galima reklamuoti visiems žmonėms, kurie yra tam tikrame pastate, ar nurodytu spinduliu nuo tam tikro taško. Iš esmės, šis reklamos tipas yra labai panašus į lauko stendus, tik skaitmeninėje formoje.

Remiantis geriausiomis Facebook platformos praktikomis ir patirtimi, galime padėti Jūsų verslui įgyvendinti tikslus, naudodamiesi Facebook mokamos reklamos platforma. Savo klientams mes siūlome šias paslaugas:

  • Reklamos strategijos Facebook tinkle kūrimas.
  • Padedame pasirinkti Jūsų verslui tinkamiausias reklamos formas, kurias leidžia Facebook platformos galimybės: „Stories“, video, vaizdinė, Instagram ar kt. reklamos forma.
  • Sukonfigūruoti rezultatų matavimo ir auditorijų stebėsenos rodiklius („facebook pixel“, konversijų nustatymas ir pan.).
  • Efektyvių, į rezultatus orientuotų, kampanijų kūrimas ir administravimas.
  • Pardavimų / žinomumo didinimas.